0

میم مدیکو

جامع ترین و معتبرترین مرکز کسب و کارهای جامعه ی پزشکان و دندانپزشکان

میم استایل
میم مدیا
میم مستر

هلدینگ مــیـــم

هلدینگ «میم» از سال 1390 به همت و تلاش جناب آقای دکتر میلاد تاروردی بنیانگذاری شد .

در طی این سال ها افتخار همراهی بیش از 46 برند موفق سرزمین مان را در مجموعه ی تبلیغاتی میم داشته ایم . آژانس دیجیتال برندینگ میم مدیکو با هدف همراهی و رشد مراکز پزشکی و جامعه ی فرهیخته ی پزشکان شکل گرفته است ، تمام تلاش ما در این مجموعه استفاده از به روز ترین روش های نوین مدیریتی و سیستم سازی تمامی فرآیندها به صورت آنلاین است که در کسب و کارهای مراکز درمانی باعث رونق بیشتر خواهد شد. بسیار خرسندیم که طی این سال ها با تلاش خود توانسته ایم با اولویت قرار دادن پزشکان و دندانپزشکان عزیز از رضایتمندی حداکثری آنها برخوردار باشیم . رضایتمندی جامعه پزشکان ، همواره انگیزه بخش ارتقا کیفیت خدمات ما در طول این دوران بوده است .

دکتر میلاد تاروردی میم مدیکو
دکتر میلاد تاروردی میم مدیکو
باور داریم برای رسیدن به اهدافمان
ابتدا شما باید به هدفتان برسید.

بیانیه میم مدیکو

در "میم مدیکو " ما میدانیم که شما فردی هستید که میخواهید نامی برند و ماندگار داشته باشید ، همچنین متفاوت ، حرفه ای ، به روز و مسلط به تمامی امور در کسب و کارتان باشید مضاف بر اینکه کیفیت ، ظرافت و دقت در انجام امور برای شما اهمیت دارد .

برای این کار لازم دارید تا یک راهنمای جامع و مشاور حرفه ای (آفلاین یا آنلاین) که به تمامی موضوعات کسب و کار اشراف دارد داشته باشید که هر زمان نیاز بود در دسترس باشد.

اما مشکل اینجاست که موارد زیادی از جمله منابع مالی ، نیروهای انسانی ، روش های سنتی مدیریتی و بازاریابی ، فرآیندها و ساختارهای ناکارآمد و همچنین عدم تخصص فردی و زمان محدود شما باعث میشود احساس کنید رشد شما به سختی امکان پذیر است و یا افراد کمتری حاضر به دریافت خدمات از شما هستند یا به دلیل تعداد رقبای زیاد ، رشد سریع شما امکان پذیر نیست و یا اینکه مدیریت مرکز درمانی یا مطب امری است تجربی و ذاتی که برخی این مهارتها را دارند ، در صورتی که اینطور نیست.

ما باور داریم در زمان حال با توجه به رشد تکنولوژی و پیشرفت علوم در تمام رشته ها ، افراد همزمان نمیتوانند در چندین موضوع متخصص شوند و به دلیل پراکندگی و گستردگی علوم مدیریتی کسب و کار در عصر حاضر این فرصت وجود ندارد تا جامعه ی پزشکان و متخصصان از علوم نوین مدیریتی کسب و کار اطلاع داشته باشند...

ما متوجه هستیم و درک میکنیم که یک مطب ، کلینیک پزشکی و یا یک مرکز درمانی پزشکی از چه دغدغه ها و مشکلاتی رنج میبرد همچنین میدانیم چه فشارهای مالی و روانی را هر روزه برای مدیریت بهتر ، برای رشد اندک خود و یا برای حفظ جایگاه فعلی و وضعیت موجود به دوش میکشد.

به همین خاطر است که ما به پشتوانه ی دانش به روز متخصصین کسب و کار و تجربه ی افرادی که همراهی مان کردند توانستیم با تحقیق و بررسی های گسترده در زمینه ی مراکز درمانی و جامعه ی پزشکی ، مشکلات و عارضه های مدیریتی در کسب و کار ایشان را بررسی کنیم و برای هر کدام از مشکلات راهکارهای متناسب ، بهینه و مطمئن را ارائه کنیم .

این موارد را در مجموعه ی میم مدیکو در قالب خدمات متنوع و تخصصی دسته بندی کردیم تا بتوانیم برای اولین بار به صورت تخصصی این خلا و کمبود مهم را در جامعه ی پزشکی پوشش دهیم.

به این ترتیب از فراموش شدن نام شما در ذهن مخاطبان و از سیر نزولی تعداد بیماران جلوگیری می کنید و راهی نو برای ماندگار شدن شما در اذهان عمومی و رشد چشمگیر مرکز درمانی شما آغاز می شود.

0 +
ساعت مشاوره و آموزش
0 +
اجرای کمپین تبلیغاتی
0 +
تولید محتوای اختصاصی
0 +
میلیارد تومان بودجه تبلیغات مدیریت کردیم

اعتبارات و افتخارات ما

کنفرانس های دیجیتال برندینگ میم مدیکو
اعتبارات و افتخارات میم مدیکو

برخی برند هایی که کنار هم نفس کشیدیم

پروپوزال

دانلود پروپوزال میم مدیکو

لطفا جهت دانلود پروپوزال، مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید.